Turkish Arabic English

2011 yılında İstanbul / Maltepe’de kurulan Pars Rulman Paz. Ve Tic. A.Ş, sanayi, otomotiv ve yedek parça sektörlerinde rulman ticareti üzerine faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerini ziyaret eden satış ekibimiz, müşterilerine; rulman, Cnc routter parçaları, Servo motor, Step motor, Vidalı ve Taşlanmış miller, v-kayış, zaman kayışı, transmisyon zincirleri, dişli, kaplin, kasnak, keçe gibi ihtiyaçlarında hizmet vermektedir.

Firmamız makine ekipmanları, rulman, rulman yatakları, tane bilya, tane masura, transmisyon zincir, zincir dişli, V kayısı, V kasnak, segman, Atlas-Karbosan zımpara ve aşındırıcıları, Oerlikon elektrot ve gaz altı kaynak telleri, Kama rulet, tekerlekleri ve kulpları ile hizmet vermektedir.

Pars Rulman olarak siz değerli müşterilerimizin Rulman, Linear Rulman, Kızaklı Vidalı Milli Sistemler, Her Türlü Güç Aktarma Organları, Motor Redüktör, Pompa ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Pars Rulman envanterinde bulunmayan özel rulmanlar tedariği konusunda yüksek tecrübeye sahip olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz rulmanları, makinanızın ihtiyaç duyduğu kalitede tedarik etmektedir.

Türkiye'nin alanın da en büyük ve en kaliteli Rulet Tekerlekleri ve Kulplarının üreticisi Kama Pres A.Ş'nin 1999 yılından beri İstanbul/Bayrampaşa bölge bayiliğini sürdürmektedir.

2015 yılında, SKF TÜRK ile Kestirimci Bakım (CMP) ve Mekatronik alanında Partner olarak, SKF ’in rulman bakım malzemeleri ( yağlayıcılar, montaj/demontaj aletleri, ısıtıcılar, hidrolik ekipmanlar, kaplin ayar cihazları, vibrasyon ölçüm ve analiz cihazları ve komponentleri), lineer ürünleri, güvenilirlik sistem ürünleri ve servis konusunda da ürün ve hizmet gamını genişletmiştir. Kestirimci Bakım ve Mekatronik partnerlikleriyle birlikte şirket bünyesindeki satış ekibimizi destekleyen makine mühendislerimiz mevcuttur.